Policové regály

Skladové prostory i domácnosti. Zakoupením hodnotného produktu, jakým jsou nemůžete nic zkazit. Naopak získáte ucelený přehled o předmětech, s nimiž dennodenně manipulujete.

Nic nemá větší smysl, než správným směrem uspořádat činnosti v pracovním procesu. Jestliže se nehodláte ve skladu ztratit pod nánosem předmětů, vybavte své pracoviště dokonalými skladovacími pomůckami, jaké představují Policové regály http://www.b2bpartner.cz/regaly-bedny-a-boxy/kovove-policove-regaly/ . Mistrovský koncert uspořádají jednotlivé dílčí police. Zahrají na strunu pořádkumilovnosti. Zpřehledněný systém předmětů se stane pastvou pro oči. Policové regály ukážou přívětivou tvář i dovednosti. Umí udržet až 600 kilogramů, což je velmi výhodnou nabídkou pro velké skladovací prostory.

Zásuvný, nebo šroubované?

Nenechte se však mýlit. Uplatnění naleznou policové regály i v domácnostech. Kovové, či dřevotřískové police uskladní věci od padesáti kilo. Jsou naprosto bezpečné a spolehlivé. A nezáleží na tom, zda uživatel zvolí zásuvný, či šroubovaný systém.